Ehitusinfo

ARHITEKTUUR
Ridaelamute arhitektuurse lahenduse aluseks on soov luua tasakaalustatud ja vaoshoitud välisilmega, kompaktne ja ühtlane elamukvartal. Hoonete vorm ja ehitustehnilised võtted (kaldkatused, piisava laiusega räästad, materjalivalik jms) lähtuvad Eesti oludesse sobivaist ning järeleproovitud lahendustest, mis pikendavad hoonete eluiga ning aitavad vähendada hoolduskulusid.

Fassaadide ning peauste rõõmsatooniline värvilahendus mõjub tujutõstvalt, lihtsustab orienteerumist ning suurendab elanike identiteeditunnet.

Hoonete plaanilahendus on ühesugune, kuid sõltuvalt valitud korteri asukohast on korterite elutoad, magamistoad ja tagaaiad suunatud vastavalt kas hommiku- või õhtupäikese suunas.

ENERGIATÕHUSUS
Ridaelamute energialass on A.

FASSAAD
Hoone fassaad on puitviimistlusega.

KONSTRUKTSIOONID
Hoone rajatakse plaatvundamendile. Kandvad välisseinad ehitatakse majatehases toodetud kvaliteetsetest puitelementidest. Mittekandvad siseseinad on metallkarkassil kipsplaatseinad. Hoonel on tehases toodetud puitfermidele toetuv plekkkattega viilkatus.

AKNAD
Hoonel on kolmekordse klaaspaketiga puitaknad. Päikesepoolsete akende klaaspaketid on päikesekaitsefaktoriga.

TERRASS
Hoone terrass on kaetud naturaalse puitlaudisega.

KÜTE
Hoone soojusallikaks on sõltuvalt asukohast kas maasoojuspump või õhk-vesi soojuspump. Kõigis ridaelamutes on paigaldatud vesipõrandaküte, mille juhtimine toimub ruumipõhiste termostaatidega. Küttesõlm on varustatud kaugloetava küttearvestitega.

VENTILATSIOON
Igas ridaelamus on eraldiseisev soojustagastusega ventilatsiooniagregaat, millega tagatakse hoone sundventilatsioon. Ventilatsiooniagregaat asub tehnoruumis ja on juhitav digitaalse juhtimispuldi kaudu.

JAHUTUS
Hoonel on jahutusseadme paigaldamise valmidus.

VESI JA KANALISATSIOON
Hoones on tagatud planeeringukohased seadmete vee- ja kanalisatsiooniliitumised. Veesõlm on varustatud kaugloetava veemõõtjaga.

ELEKTRIPAIGALDIS
Sanitaarruumide ja esikute kipsist ripplagedesse on paigaldatud süvistatud LED valgustid. Teistes tubades on välja ehitatud valgustite kaabeldus ja lülitused, valgustid tarnib ja paigaldab korteri omanik. Tubades on teostatud planeeringukohane CAT6 andmesidekaabeldus. Hoones on valvesüsteemide paigalduse valmidus.

VIIMISTLUS
Eluruumide kipsplaatidest seinad ja laed on viimistletud ja värvitud, põrand kaetakse naturaalse tammeparketiga. Sanitaarruumide kipsist seinad on kas plaaditud keraamiliste plaatidega või värvitud, põrand on kaetud keraamiliste plaatidega. Saunades on lepapuidust saunalaudis ning saunalava, põrand on kaetud keraamiliste plaatidega. Elamu hinnas sisaldub sanitaarruumide sanitaartehnika ja saunaruumi keris.

Kirjuta meile!

  Indrek Migur

  Indrek Migur
  Kinnisvaramaakler

  indrek.migur@laam.ee
  +372 510 8726

  Indrek Migur

  Indrek Migur
  Kinnisvaramaakler

  indrek.migur@laam.ee
  +372 510 8726